logo

 


ROK SZKOLNY 2009/2010

dla RADY SOLECKIEJ SOŁECTWA IGOŁOMIA

Dyrekcja szkoły składa podziękowania dla RADY SOŁECKIEJ sołectwa Igołomia za przekazanie na rzecz szkoły kwoty 1000 zł na zakup sprzętu multimedialnego.

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

dla RADY SOLECKIEJ SOŁECTWA IGOŁOMIA

Dyrekcja szkoły składa podziękowania dla RADY SOŁECKIEJ sołectwa Igolomia za przekazanie na rzecz szkoły kwoty 1500 zł na zakup sprzętu multimedialnego.

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

dla PAŃ ANNY SOLARZ oraz AGNIESZKI WOJTASZEK

Dyrekcja szkoły składa podziękowania dla Pani Anny Solarz za zakup do sali regionalnej firanek ( 10 mb) oraz dla Pani Anieszki Wojtaszek , za ich uszycie.

 

REMONT SZATNI

Podziękowanie dla Pana Bogdana Aksamita za podarowanie szkole desek przeznaczonych na wykonanie wieszaków w szatni. Deski zosatały pięknie obrobione i przystosowane do wymiarów wieszaków. Łączna długość desek o przekroju 250 x150 mm wynosiła 65,5 m co daje prawie 2,5 m3(kubika) drewna. Pan Aksamit nie tylko dokonał obróbki drewna, ale również je do szkoły dostarczył, co nie było łatwe zważywszy, że deski miały długość od 4,5 m do 5,5 m.

Dyr. Dorota Ryńca-Ropek
Kier. Andrzej Kudła


KOMITET RODZICIELSKI

W jednym z punktów Regulaminu Rady Rodziców zrzeszajacej rodziców wszystkich uczniów naszej szkoły jest możliwość dobrowolnego wspomagania finansowego szkoły w jej działaniach statutowych tzw. Komitet Rodzicielski. Dyrekcja Szkoły Podstawowej oraz Rada Rodziców składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom wymienionych poniżej uczniów, którzy zasilili konto Rady...więcej


dla PANA STANISŁAWA PALUCHA

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum serdecznie dziękują właścicielowi szkolnej stołówki Stanisławowi Paluchowi za bardzo smacznie przygotowane posiłki, za pomoc finansową w wystroju stołówki oraz zakup blatów na stoliki. Wysiłkiem Pana Stanislawa oraz Pań ze swietlicy ze szczegolnym uwzględnieniem talentu dekoratorskiego Pani Asi Murek szkolna stołówka stała się wizytówką naszej szkoły.


dla PANA ALEKSANDRA LUTEGO

Dyrekcja oraz uczniowie Szkoły Podstawowej serdecznie dziekują właścicielowi firmy Alekspol Aleksandowi Lutemu za ofiarowanie na potrzeby wychowania fizycznego piłek do gry w piłkę nożną .


dla PANA BOGDANA AKSAMITA

Serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej dla Pana Bogdana Aksamita za wykonanie z własnych materiałów gabloty na potrzeby Samorządu Uczniowskiego.

gablota
gablota