SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOHATERÓW POWSTANIA STYCZNIOWEGO w IGOŁOMI
logo
GIMNAZJUM im. ŚW. BRATA ALBERTA w IGOŁOMI
ksiega
KSIĘGA GOŚCI

"RODZINNADA" NA SALI GIMNASTYCZNEJ

obrazW dniu 12 lutego 2012 roku w hali sportowej przy Gminnym Centrum Edukacji w Igołomi odbyły się zawody sportowe pod nazwą "rodzinnada".
W imprezie wzięło udział sześć zespołów rodzinnych składających się w większości z rodziców i ich dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej i gimnazjum w Igołomi. Patronat honorowy nad zawodami sprawowała Dyrekcja Gminnego Centrum Edukacji w Igołomi a ich celem było propagowanie aktywnego wypoczynku w dni wolne od pracy i umacnianie więzi rodziców ze szkołą.

Drużyny rywalizowały w sześciu konkurencjach. Były to rzuty do kosza, strzały na bramkę, zespołowy skok w dal, rzut piłką lekarską, biegi sztafetowe, uni-hokej. Zwycięzcami "rodzinnady" została drużyna pp. Skoczów, przed ekipami pp. Caboniów i pp. Gucwów. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe medale, a wszystkie rodziny sprzęt sportowy w postaci piłek. Nagrody ufundował Urząd Gminy Igołomia -Wawrzeńczyce.
obrazPodsumowując imprezę zastępca dyrektora GCE w Igołomi Andrzej Kudła podziękował uczestnikom za udział, wyrażając nadzieję, że "rodzinnada" wejdzie na stałe do kalendarza imprez szkolnych. Pomysłodawcą przedsięwzięcia był nauczyciel wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Igołomi Krzysztof Zawadzki, przeprowadzając zawody przy współudziale nauczycielek uczących w Gminnym Centrum Edukacji w Igołomi; Ewy Krzyk, Małgorzaty Kościelniak i Klaudii Latały.

Krzysztof Zawadzki

obraz obraz obraz obraz obraz obraz
sponsor

SPONSORZY
LINKI