ANDRZEJKI 2021

obraz 30 listopada 2021 roku miały miejsce szkolne Andrzejki w wersji pandemicznej. Praca Samorządu Uczniowskiego była ograniczona ze względu na wszelkie obostrzenia. Przy opracowywaniu planu wydarzenia, priorytety stanowiły: satysfakcja Uczniów oraz ich bezpieczeństwo.

Miejscem, do którego zbierały się wszystkie klasy była aula. Na scenie umiejscowione zostały tradycyjne wróżby, czyli przebijanie papierowych serc, losowanie zawodów i przedmiotów przepowiadających najbliższą przyszłość. Następnie przechodziliśmy do przebijania balonów z karteczkami w środku. Na nich znajdowała się wiadomość (raz śmieszna, a raz motywacyjna). Ostatnią już atrakcją była zabawa w ogonki, a dla klasy 4 zakończeniem "imprezy" był klasyczny taniec KACZUSZKI.

Mamy nadzieję, że wszyscy Uczniowie, którzy brali udział w tegorocznych Andrzejkach świetnie bawili się korzystając z atrakcji. Całość wymagała dużego wkładu energii oraz pracy Samorządu Uczniowskiego. Liczymy, że w następnym roku zabawa będzie mogła przebiec w normalnych warunkach!

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Aleksandra Gas

Gminne Centrum Edukacji w Igołomi
(Przedszkole Samorządowe Misia Uszatka, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum)